Program
12. října 2022
19:00 | Welcome Beer party na Šalandě Plzeňského Prazdroje |
13. října 2022
ÚVODNÍ SEKCE
09:00 - 09:10 | SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ SEMINÁŘE |
09:10 - 09:25 | Václav Berka (Plzeňský Prazdroj) 180 let Plzeňského Prazdroje |
09:25 - 09:40 | Martina Ferencová (CSPAS) Budoucnost českého pivovarství |
09:40 - 09:55 | Michal Voldřich (CMSMP) Minipivovary a jejich místo v českém pivovarství |
09:55 - 10:10 | Michaela Mezerová (SZPI) Kontroly SZPI v pivovarech |
10:10 - 10:30 | Christian Dörr (KRONES) Steinecker Brewnomic – the brewing power station |
10:30 - 10:45 | Stanislav Hamara, Petr Kofroň (Plzeňský Prazdroj) Změny v PPAS |
10:45 - 11:30 | COFFEE BREAK |
SEKCE CHMEL |
|
11:30 - 11:45 | Zdeněk Rosa (Bohemia Hops) Dopady radikálního růstu nákladů v průběhu roku 2022 na české chmelařství |
11:45 - 12:00 | Karel Krofta (Chmelařský institut): Vliv houbových chorob na kvalitu chmele a senzorické vlastnosti piva |
12:00 - 12:15 | Lukáš Jelínek (VŠCHT) Perspektivy využití lyofilizovaného chmele v pivovarství |
12:15 - 12:30 | Martina Brotánková, Ivan Tučník (PPAS, a.s.) PRO CHMEL – rok poté |
12:30 - 12:45 | Paul Lennart (BarthHaas) Optimizing late & dry hop additions with innovative hop |
12:45 - 13:00 | Lenka Straková (PROUD) Využití nových chmelových odrůd odolných proti suchu v pivovarství |
13:00 - 13:15 | Martin Mehl (R-Biopharm) Po stopách nežádoucích patogenů chmelu/On the trail of hop spoilage patogens |
13:15 - 14:45 | OBĚD |
SEKCE METODY |
|
14:45 - 15:00 | Jana Olšovská (VÚPS) Nová metodika degustační soutěže ČESKÉ PIVO |
15:00 - 15:15 | Gareth P. Hughes Dissolved Gas Analysis in the Brewing Process |
15:15 - 15:30 | Petr Košin (Budvar) Senzory kvašení pro automatické řízení kvasné křivky |
15:30 - 15:45 | Tomáš Vrzal (VÚPS) Pilotní výsledky projektu predikce stárnutí piva s využitím umělé inteligence |
15:45 - 16:00 | Jan Nevelös (Lallemand) Moderní přístupy k výrobě nealkoholických piv |
16:00 - 16:15 | Vratislav Psota (VÚPS) Mikroflora na povrchu zrna aneb na co zírá laborantka |
16:15 - 16:45 | COFFEE BREAK |
SEKCE TECHNOLOGIE |
|
16:45 - 17:00 | Jana Olšovská (VÚPS) Aktivity analytických komisí EBC, MEBAK a ASBC |
17:00 - 17:15 | Markéta Sedliaková (Nicolet CZ) Molekulová spektroskopie a její využití v pivovarnictví a sladovnictví |
17:15 - 17:30 | Rudolf Jung (VŠCHT) Bilance obsahu těkavých fenolů pocházejících z nakuřovaných sladů během pivovarského procesu |
17:30 - 17:45 | Vratislav Psota (VÚPS) Kvalita historických odrůd ječmene |
17:45 - 18:00 | ZÁVĚR ODBORNÉHO PROGRAMU SEMINÁŘE |
19:00 | Společenský večer – Plzeňský Prazdroj, a.s. |
14. října 2022
09:00 | exkurze do pivovaru Plzeňský Prazdroj |